» Bannerlar

Bannerlar

Autlıne sitesinde banner reklamları yerleştirmek Sizin hizmet ve mallarınızın daha fazla satıla bilmesı, hem yeni, hem de artık ünlü şirket ve markaların tanıtma oranının artması ve ayrıca, web sitenize hedef müşteri kitlesi çekmek için harıka bir yoldur.
Banner reklamını yerleştirmek için Size gereken uygun yeri seçmeniz yeterlidir. Geri kalan her şeyi biz kendimiz hazırlıyoruz. Banner'in dizayn ve hazırlanması fiyata dahildir!
Autlıne sitesinin ziyaretçi sayısı her gün 125 000 'dan fazladır ve bu insanlar ileride Sizin müşterileriniz olabilir!


Banner nedir?
Banner Sizin şirketin malının fotoğraf ve logosunu içerebilen grafik unsurdur. Banner Sizin kendi web sitenize veya Autlıne sitesindeki ilanınıza atıf yapa bilir.
Bizim hazırladığımız banner nümuneleri

Bannerlerin yerleştirilebileceği bölümler

Banner reklamlarını web sitenin kategori bölümlerinde yerleştirmek daha çok belirli araç satıcıları ve hizmet sunanlar için tavsiye edilir. Örneğin, şirketiniz kamyon satışını yapıyorsa, Size en uygun bölüm «kamyon satışları» bölümü olucak. Çünkü, kamyon satın almak isteğinde bulunan ziyaretçiler tam bu bölümü izliyorlar ve bu insanlar mutlaka sizin banner’ i görecektir.

Banner’in ana sayfada yerleştirilmesi

Ana sayfada bulunan banner reklamları geniş bir ziyaretçi kitlesini kaplıyor ve daha çok genelleştirilmiş hizmetler sunan reklamlar için uygundur. Örneğin, Şirketiniz kiralama hizmeti sunuyorsa, Sizin banner ana sayfayı ziyaret eden insanlardan yüzde 90 faizinin ilgisini çekecektir. Bundan ilave, eğer şirketiniz pazara yeni giriyorsa ve Sizin amaçınız hem şirket markasının, hem de sunduğunuz hizmetlerin tanıtımını yapmaktırsa, Banner reklamının ana sayfada yerleştirilmesi sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.
Linemedia
Iletişim:
tel: +90 535 342 9126
Çalışma saatleri: Paz. - Cum. 9.00 - 18.00

Mesaj gönder

captcha
Gizlilik politikamızı ve kullanıcı anlaşmamızıkabul etmek için buraya tıklayın.