Yeni kamyon için HELLA fener

yeni kamyon için HELLA fener
Fotoğraf: yeni kamyon için HELLA fener
1/1
Karşılaştırmak Favorilere ekle PDF
19 €
KDV hariç fiyat
≈ 22 $
≈ 82 ₺
Tip fener
Katalog numarası 2SD 964 169-117
Orijinalın katalog numarası CLAAS 00148980
HYMER 0888347
HYMER 1282577
HYMER 128257700
IVECO 504127393
KÄSSBOHRER 75263280000
KRAMER 1000098368
LIEBHERR 10014420
LIEBHERR 10040741
Üretim tarihi yeni
Bulunduğu yer Hollanda Vuren
Ilan tarihi 1 aydan fazla
Dealer stock ID 5042757
Autoline ID QE10826
Durum
Durum yeni
Ek bilgi: ingilizce
Packing unit: 1
Barcode/EAN: 4082300229783
Technical information: Red tail and stop light, amber flasher light. With grommet. Two M6 fixing screws. Tail-stop-flasher lamp
LED: No
Lens color: Red & Amber
Universal: Yes
Position: Left & Right
Light functions: Indicator Stop light Tail light
brand: HELLA
Round Tail light with Indicato
Bu teklif bilgi edinme içindir. Daha fazla bilgi için satıcıyla iletişime geçiniz.
Satıcıya soru sor