» Karavanlar

Ikinci el karavanlar

Karavanlar modeller
Karavanlar bulunduğu ülke
Karavanlar satıcıları
Kendinize uygun ilan bulamadınız mı ?
Bu bölüme ait yeni ilanlara abone olunuz
Abone ol
VEYA
Kendi satın alma ilanınızı verin
Alışverişi yayınla Yedek parça sparişi ver
Reklam
Özellikler karavanlar

Karavan – kasası özel olarak insanların ikamet etmesi için donatılmış karayolu taşıtı tipidir. Bu tür araçların ayrıca bir çeşiti gibi, hayvanların taşınması için özel bölümün yanı sıra, bu hayvanlara bakım yapan hizmet personeli ve/veya sporcuların geçici bir sürede ikamet etmesi için tasarlanmış özel bölüme sahip at taşıyıcı araclar da vurgulanabilir. Karavanın temeli olarak motor silindir hacmi küçük yük kamyonları, minibüsler, pikap arabalar veya römorklar (bu arada bu araçlar, benzer kullanım amacına sahip olan yük kamyonunun şasisi üzerine monte edilmiş KUNG askeri araçlarla karıştırılmamalıdır) olabilir.

Karavanlar uzun süreli turistik yolculuklar için ve doğaya geziler zamanı geniş bir şekilde kullanılmaktadır («karavan» kelimesi ingilizceden «camper» gibi tercüme edilir ve «camp» kelimesi «kamp» anlamı taşır). Bu tür araçların kullanımı, gezginlere maksimum derecede özgürlük imkanı sağlar ve onlara herhangi otellerde/motellerde ikamet etmek ve konaklamak ve bu otellerde/motellerde boş yerlerin bulunmasına bağlı olmak zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Karavanlar, otomobille seyahat eden turistlere evden ayrı bulundukları sürede, onlara ikamet etmek için her türlü gerekli konforu sağlamaktadır. Arac sınıfına ve donatımına göre karavanın ikamet bölümünde çeşitli fonksiyonel alanlar, yani yatak küşet, banyo-WC (biotuvalet ve duş ile), mutfak alanı (gaz veya elektrik ocağı, evye, katlanır masa ve çalışma yüzeyi ile) öngörülebilir.

Bizim Web sitemizin bu bölümünde Siz kolay ve hızlı bir şekilde dünyanın önde gelen Bürstner, Dethleffs, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz gibi markalarının üretimi hertürlü modifikasyona sahip ikinci el karavanlar ve onlar için tüm gerekli ek parçaları satın alabilirsiniz.

Reklam