Ikinci el çimento kamyonu

Çimento kamyonu – çeşitli toz halinde ve granüle halinde olan (örneğin çimento, alçı ve başka) kuru dökme maddelerin ambalajsız taşınması için tasarlanmış oto tankeridir. Paslanmaz çelikden ya da alüminyum alaşımından üretilen kapalı tanklar taşınan yükleri hem çevre şartlarının etkisinden, hem de tankın kendi yapı malzemeleriyle istenmeyen reaksiyona girmesinden etkili korunma sağlar. Özel kompresörlerle donatılmış pnömatik yük nakliye mekanizmi ise kasanın otomotik boşaltılmasını (bazı durumlardaysa yüklenmesini de) gerçekleştirmek imkanı sunar.

daha fazla bilgi
Arama
Bulundu: 2
gelişmiş arama
Sıralama: ilan tarihine göre
markaya göre üretim yılına göre fiyata göre ilan tarihine göre
Sayfadakı ilanların sayı: 15 | 25 | 50
Top İlan verme Satılık çimento kamyonları: 2 tane
2008 4.900,00 €≈ 5.319,00 $
≈ 13.868,00 ₺
Slovakya, Krásna Ves 2
bütün ağırlık26000 kg, euro - 3
06/2001 265718 km 380 bg anlaşmalı
İsviçre, Oberhasli
Çimento kamyonları satışı ile ilgili ilanlar Favoriler: 0 Karşılaştırma : 0
Kendinize uygun ilan bulamadınız mı ?
Bu bölüme ait yeni ilanlara abone olunuz
Abone ol
VEYA
Kendi satın alma ilanınızı verin
alışverişi yayınla yedek parça sparişi ver
Reklam
Diger kategorilerde bulunan çimento kamyonları:
Aramalarınız
tüm arama geçmişi

Çimento kamyonu – çeşitli kuru dökme maddelerin ambalajsız taşınması için tasarlanmış oto tankeridir.

Çimento kamyonunun tankı seri yük otomobilinin şasisi üzerine monte edilir. Paslanmaz çelikten ya da alüminyum alaşımından üretilen kapalı tanklar üretici tesisler, depolar ve son tüketiciler arasında toz halinde olan ve granüle yüklerin (örneğin çimento, alçı ve başka) taşınması imkanı sunar ve bununla da taşınan yükler hem çevre şartlarının etkisinden, hem de tankın kendi yapı malzemeleriyle istenmeyen reaksiyona girmesinden etkili korunma sağlar.

Bu tip tankerlerin ayrılmaz bileşkesi olarak kasanın otomatik boşaltılmasını (bazı durumlardaysa yüklenmesini de) gerçekleştirmek imkanı sunan özel kompresörlerle donatılmış pnömatik yük nakliye mekanizmasını vurgulamak gerekir. Bu sistem yükleme-boşaltma işlemlerinde zaman kaybını ve insan kaynaklarından yararlanmanı yeteri kadar azaltma olanağı sunar. Çimento kamyonları tankerlerinin çoğu birkaç ayrı bölüme sahiptir (her biri kendisinin boşaltma konisiyle) ve bu da aynı zamanda birkaç yük çeşitlerinin taşınmasına imkan sağlar.

Çimento kamyonunun yapı özellikleri bu araçlarda diğer kuru dökme yüklerin de taşınması için çok iyi adapte edilmiştir (örneğin gıda endüstrisinde (un, hububat, kepek, şeker) ya da hayvancılıkta (karma yem, vitaminize edilmiş katkı maddeleri)).

Bizim Web sitemizin bu bölümünde Siz dünyanın önde gelen DAF, MAN, Renault, Tatra gibi üreticilerin şasisi üzerinde ikinci el çimento kamyonlarının satışıyla ilgili en iyi teklifler bulabilirsiniz.

Autoline yardımcılığıyla siz bunları yapabilirsiniz:
çimento kamyonu satınalmak, satıcıların iletişim bilgileri her ilanda bulunmaktadır.
Veya "Satılık ikinci el çimento kamyonları" bölümünde ilan verebilirsiniz
Reklam