» Kamyonlar

Ikinci el kamyonlar

Kamyonlar markaları
Kamyonlar modeller
Kamyonlar bulunduğu ülke
Kamyonlar satıcıları
Kendinize uygun ilan bulamadınız mı ?
Bu bölüme ait yeni ilanlara abone olunuz
Abone ol
VEYA
Kendi satın alma ilanınızı verin
Alışverişi yayınla Yedek parça sparişi ver
Reklam
Özellikler kamyonlar

Kamyon (yük otomobili) – iki, üç, bazense dört veya beş dingil kara yolu taşıtıdır ve aracın takımına göre çeşitli tür yük taşımak için kullanılabilir. Kamyonda kullanılan içten yanmalı motor dizel (günümüzde en çok yaygın olan), benzin, gazla veya melezli çalışa bilir ve motor doğrudan şöför kabinin altında ya da kaportalı veya yarı kaportlalı olabilir.

Bizim Web sitemizde Siz ikinci el baz tür kamyonlar (korkuluk platformuyla donatılmış) veya çeşitli ihtisaslaştırılmış kamyonlar ve özel amaçlı yük arabaları satın alabilirsiniz.

İhtisaslaştırılmış araçlar belirli yükleri taşıma için adapte edilmiş araçlardır. Buraya örneğin:

  • gevşek, sıvı veya sıvılaştırılmış (tanklar) yükler;

  • çabuk bozulan veya özel sıcaklık rejimi talep eden (soğuk hava kamyonu, izotermal kamyonlar ve dondurma taşıma kamyonları) yükler;

  • hızlı boşaltılabilen dökme yükler (damperli kamyon kasası hidrolik kaldırma sistem ile donatılmış);

  • konteynerler (konteyner taşıyıcısı);

  • kereste (kereste taşıma araçları) ve başka aittir.

Buraya ticari kamyonlar ve insanların taşınması ve/veya geçici ikamet etmesi için araçlar da aittir.

Özel kamyonlar otomobil şasini ve belirli tesisat teknolojisini bir araya getiren araçlardır: otokule, çöp arabası, beton karıştırıcı, otovinç, itfaiye arabası, çekici araçlar. Bu araçlar sırasında özel olarak hayvan (at taşıma araçları, hayvan taşıma araçları, kümes hayvan taşıma araçları), otomobil (otomobil taşıma araçları) taşımak için kamyonları ve tahsildar kamyonları vurgulamak gerekir.

Yalnız dünyanın önde gelen MAN, Mercedes-Benz, Scania, DAF, Volvo ve diğer üreticilerinin ikinci el kamyonlarının satışı üzere en iyi teklifler.

Reklam